Schedule Timezone: GMT +01:00

Change Your Time Zone From Here :
All events are now scheduled in GMT +01.00 Time Zone
Wednesday - Jan 23rd, 2019
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Rod Laver Arena
Channel 84      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Margaret Court Arena
Channel 85      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - 1573 Arena
Channel 87      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 3
Channel 88      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 5
Channel 89      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 7
Channel 90      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 8
Channel 91      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 13
Channel 92      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 19
Channel 93      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 20
Channel 94      
tennis 01:00 Tennis: Australian Open - Court 22
Channel 95       
soccer 16:00 Soccer: Goztepe vs Antalyaspor
Channel 70      
soccer 16:15 Soccer: AEK Athens FC vs Chania Kissamikos
Channel 71      
soccer 16:15 Soccer: Asteras Tripolis vs AEL Larissa
Channel 72      
hockey 17:30 Hockey: KHL HC Sochi vs Niznekamsk
Channel 73      
hockey 17:30 Hockey: KHL HC Vityaz vs Nizhny Novgorod
Channel 74      
hockey 17:30 Hockey: KHL Jokerit vs Ak Bars Kazan
Channel 75      
hockey 17:30 Hockey: KHL Spartak Moscow vs Cherepovets
Channel 76      
hockey 17:30 Hockey: HC Vitkovice Steel vs HC Olomouc
Channel 77       
basketball 18:00 Basketball: CL Neptunas vs Petrol Olimpija
Channel 78      
basketball 18:00 Basketball: Eurocup Lokomotiv Kuban vs Ulm
Channel 79      
handball 18:00 Handball: France vs Croatia
Channel 80      
handball 18:00 Handball: Norway vs Hungary
Channel 81      
soccer 18:30 Soccer: Olympiakos Piraeus vs Xanthi FC
Channel 82      
soccer 18:30 Soccer: St Etienne vs Dijon
Channel 83      
soccer 18:30 Soccer: Balikesirspor vs Trabzonspor
Channel 84      
soccer 18:30 Soccer: FC Twente vs Willem II
Channel 85      
soccer 18:30 Soccer: Arezzo vs Pisa
Channel 86      
soccer 18:30 Soccer: Pistoiese vs Pro Piacenza
Channel 87      
soccer 18:30 Soccer: Siena vs Pro Patria
Channel 88      
basketball 18:30 Basketball: CL PAOK vs Opava
Channel 89       
soccer 19:00 Soccer: Ligue 1 Nimes vs Angers
Channel 3      
hockey 19:00 Hockey: SHL Farjestad BK vs Rogle
Channel 4      
hockey 19:00 Hockey: SHL Orebro vs Vaxjo Lakers
Channel 5      
basketball 19:00 Basketball: Eurocup Crvena zvezda mts vs Valencia Basket
Channel 6      
volleyball 19:00 Volleyball: Stuttgart W vs Maritsa Plovdiv W
Channel 7      
hockey 19:30 Hockey: DEL Dusseldorfer EG vs Nurnberg Ice Tigers
Channel 8      
basketball 19:30 Basketball: Eurocup Cedevita vs Unics Kazan
Channel 9      
golf 20:00 Golf: The Bahamas Great Abaco Classic
Channel 60       
basketball 20:00 Basketball: CL Brose Bamberg vs Antwerp Giants
Channel 10      
basketball 20:00 Basketball: CL Fribourg Olympic vs Nanterre
Channel 11      
basketball 20:00 Basketball: CL Hapoel Holon vs Tenerife
Channel 12      
basketball 20:00 Basketball: Eurocup MoraBanc Andorra vs Zenit Petersburg
Channel 13      
volleyball 20:00 Volleyball: Beziers W vs Vakifbank W
Channel 14      
volleyball 20:00 Volleyball: Budowlani Lodz W vs Minsk W
Channel 15      
soccer 20:30 Soccer: Alessandria vs Pro Vercelli
Channel 16      
soccer 20:30 Soccer: Casertana vs Bisceglie
Channel 17      
soccer 20:30 Soccer: Catania vs Matera
Channel 18      
soccer 20:30 Soccer: Potenza vs Juve Stabia
Channel 19      
soccer 20:30 Soccer: Reggina 1914 vs Viterbese
Channel 20      
soccer 20:30 Soccer: Rende vs Monopoli
Channel 21      
soccer 20:30 Soccer: Sicula Leonzio vs Trapani
Channel 22      
soccer 20:30 Soccer: Vibonese vs Catanzaro
Channel 23      
basketball 20:30 Basketball: CL Dijon vs Lietkabelis
Channel 24      
basketball 20:30 Basketball: CL Fuenlabrada vs AEK Athens
Channel 25      
basketball 20:30 Basketball: CL Virtus Segafredo Bologna vs Besiktas
Channel 26      
basketball 20:30 Basketball: Eurocup Limoges vs Unicaja
Channel 27      
handball 20:30 Handball: Denmark vs Sweden
Channel 28      
handball 20:30 Handball: Germany vs Spain
Channel 29      
volleyball 20:30 Volleyball: Scandicci W vs SC Schweriner W
Channel 30      
soccer 20:45 Soccer: EFL Cup Burton Albion vs Manchester City
Channel 31      
soccer 20:45 Soccer: Scotland Celtic vs St. Mirren
Channel 32      
soccer 20:45 Soccer: Scotland Kilmarnock vs Rangers
Channel 33      
soccer 20:45 Soccer: Braga vs Sporting Lisbon
Channel 34      
soccer 20:45 Soccer: Feyenoord vs Sittard
Channel 35      
soccer 20:45 Soccer: KV Mechelen vs St. Gilloise
Channel 36      
wwe 21:00 WWE: WWE NXT UK
Channel 37      
soccer 21:05 Soccer: Paris SG vs Strasbourg
Channel 38      
soccer 21:10 Soccer: Bolivia U20 vs Venezuela U20
Channel 39      
soccer 21:30 Soccer: Sevilla vs Barcelona
Channel 40      
soccer 22:00 Soccer: Deportivo Santani vs Deportivo Capiata
Channel 41      
soccer 23:30 Soccer: Chile U20 vs Brazil U20
Channel 42      
Thursday - Jan 24th, 2019
Chat Box